Mjedra
Ushqehu shëndetshëm
Boronica
Ushqehu shëndetshëm
Molla
Ushqehu shëndetshëm
Mjalta
Ushqehu shëndetshëm
Arra
Ushqehu shëndetshëm
previous arrownext arrow
Slider
 1. Boronica

  Qershikla (boronica) është një bimë e ulët që rritet në klimën malore. Gjendet zakonisht në lartësi mbi 1500 m mbi nivelin e detit. Në mjekësinë popullore

  Learn More

  6.00 5.50

 2. Mjedrat

  Me pak kalori, pa kolesterol, me shumë fibra dhe vitaminë C, manaferrat e kuqe ose siç njihen edhe si mjedrat janë të shëndetshme, po aq

  Learn More

  6.00 5.00

 3. Manatherrat

  Manaferra për ekspertët e mjekësisë popullore ky frut është super i pasur me vitamina dhe mineralet bazë për organizmin e njeriut. Pikërisht për këtë arsye

  Learn More

  3.50

 4. Mjalta

  Mjalta konsiderohet si një prej ushqimeve më të dobishme për shumicën e njerëzve dhe për këtë arsye edhe quhet lëng i artë që krijon mrekulli.Porosit online 

  20.00 15.00

Më të preferuarat

Shikoni vlerat e tyre

2.00
2.50
1.50
Mjedrat
Hot
-17%
6.00 5.00
Agroni
Ju përgëzoj për punënen që beni, jamë nje klient i rregullt të gjitha produktet e juaja janë të freskëta.
Agroni Happy Customer
Qëndresa
Webfaqja www.blejbio-brezovice.com është faqja e vetja qe unë porosis rregullisht dhe jamë shumë e kënaqur.
Qëndresa Happy Customer
Besarti
Ju rekomandoj të gjithëve të porositni në këtë faqe janë shumë korrekt.
Besarti Happy Customer

Postet e fundit

Kush janë dobitë shëndetësore të boronicës dhe si mund ta përdorim këtë mrekulli kurative të natyrës

Nga Albert Vataj Në vend që të përdorni medikamente të cilat mund të kenë efekte anësore ose janë të shtrenjta

17 ARSYE PSE DUHET TË HAMË ÇDO DITË NJË GRUSHT ARRA

Arrat kanë një kanë një histori të gjatë mijëravjeçare dhe kanë qenë ushqimi i mbretërve në Persinë e lashtë. Ato

Aronia si pemë dhe si ilaç

Aronia është një superfrut i shëndetshëm, që ofron sasi jashtëzakonisht të lartë të vitaminave, mineraleve, antioksidantëve dhe fitonutricientëve tjerë.  Aronia

Dorëzimi i ushqimeve bio bëhet shumë shpejt dhe në mënyrë të freskët.

Special Produkt

Shëndet zemrës Lexo me shume

Ushqimet e pasura me flavonoid, siç është dhe rasti i mjedrave ulin rrezikun ndaj sëmundjeve kardiovaskolare.

Parandalon kancerin

Mjedrat kanë antioksidantë shumë të fuqishëm që veprojnë kundër radikaleve të lira duke penguar rritjen e tumorit dhe uljen e inflamacionit në trup.

Mjedrat
Menaxhon diabetin

Çdo ushqim bimor që ka lëkurë është shumë e pasur me fibra dhe mjedrat kanë shumë lëkurë. Ushqimet me fibra të larta e mbajnë sheqerin në gjak të stabilizuar.

Ndihmon tretjen

Fibrat dhe sasia e ujit tek mjedrat ndihmojnë konstipacionin duke e mbajtur të shëndetshëm traktin tretës, duke nxjerrë në këtë mënyrë jashtë toksinat.